Efektivní rady, v oblasti imigračního práva

Naše advokátní kancelář má 15 let zkušeností. Rádi pomůžeme Vám rozumět Vašim imigračním možnostem a imigračnímu procesu.

Profil naší kanceláře - Anthony Olson, P.A.

Zajímavé naše webové stránky? Prosíme sdílejte je!  

Emigrace do USA

Anthony Olson, P.A. je vysoce kvalifikovaná, mnoho-jazyčná kancelář imigračního práva. Naše kancelář se nachází v Sarasotě a ve Fort Myers na zapadním pobřeží Floridy. Firma nabízí služby v češtine, angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, a čínštině.

Zaměstnanci naší firmy jsou vybaveni unikátními zkušenostmi, aby mohli přistoupit ke všem otázkám, týkajících se pristěhovalectví, a nebo také pomoci s imigračními problémy, s porozuměním a osobním zavázáním. Imigrační právník Anthony Olson, žil a studoval v několika různých zemích (včetně České republiky) a všichni zaměstnanci firmy se narodili někde v zahraničí.

Efektivní rady, v oblasti imigračního práva, jsou obvykle založeny na specifické osobní a pracovní situaci klienta, a také na jeho nebo jejích dlouhodobých pracovních a životních plánech, a nebo na tom, že se klient rozhodne jít do důchodu ve Spojených státech. Prestože existuje mnoho možností k získání Zelené karty (trvalého pobytu), vetšinou je omezené množství těch, které jsou efektivni v dané situaci a pomohou k uskutecnění cílů klienta.

Pokud si přejete žádat o Investorské vízum E2, Investorskou zelenou kartu EB5 na základě investice do EB-5 Oblastního střediska, víza na základě zaměstnání (Vízum L-1 pro vnitrofiremní přesun, Vízum P-1 pro sportovce a umělceVízum O-1 pro odborníky s mimořadnámi schopnostmi), o Zelenou kartu EB-1C na základě vnitrofiremního přesunu, nebo Zelenou kartu EB-1A na základě mimořádných schopností, nebo se kvalifikujete na základě manželství s americkým občanem, nebo skrze sponsorství blízkým příbuzným, precizní strategie je nejdůležitejší složkou postupu k úspešnému splnění Vašich dlouhodobých cílů.

Zjistili jsme, že pro většinu našich klientů (potencionálních imigrantů) je snažší pracovat s týmem, který je provádí složitostmi imigračních zákonů v jejich rodném jazyce. Právní zástupce Tony Olson a jeho tým mluví mnoha ruznými jayzky a také mají osobní zkušenosti s přestěhováním se a s žitím v cizí zemi. Príjemným překvapením pro Vás také bude, že v naší firmě s Vámi upřímně prodiskutujeme všechny imigrační možnosti a zodpovíme Vaše otázky nejen s výsokou odbornou kvalifikací, ale také s osobním zájmem ohledně dosažení výsledků ve Vašem případu.

Náš vztah ke klientům je postaven na důvěře a porozumění toho, že jejich snem je, aby se Amerika stala jejich novým domovem, at' už dočasně nebo trvale. Věříme, že jejich touha si zaslouží plnou pozornost a také naše nejvyšší úsilí k realizaci jejich cílů, kterými je život a práce ve Spojených státech.

Prosíme Vás, abyste nám bez obav zavolali na číslo +1 (941) 362-7100 a naplánovali konzultaci s Anthonym Olsonem v jedné z našich kanceláří - v Sarasotě nebo ve Fort Myers na Floridě nebo pres Skype, Facetime, či Viber. Můžete nám také poslat dotaz přes náš internetový formulář (vprávo vedle tohoto textu). Rádi Vám pošleme všeobecné informace o Vašich možnostech, v rámci imigračních zákonů, nebo Vám zavoláme a promluvíme si s Vámi o Vašem případu, pokud nám sdělíte Vaše telefonní číslo a také dobu, kdy by bylo vhodné zavolat. Zaměstnanci imigrační kanceláře Anthony Olson se těší na príležitost, ve které by Vás mohli zastupovat a pomoci Vám s uskutečněním Vašich cílů a plánů ve Spojených státech.

NEJEN RADÍME A POMÁHÁME VÁM,

Ale i také hovoříme
Vaším jazykem!

Podat můj dotaz

Tony Olson: nejen talentovaný imigrační advokát, ale také intenzivní podpora pro klienty!

Majid Poshtan (Íránský imigrant EB-5 do USA)

Nový začátek života v USA: Díky Anthonymu Olsonovi to bylo možné.

Mitesh Patel (Indický imigrant EB-5 do USA)

Tony a jeho tým jsou jednoduše nejlepší v tom, co dělají.

J.J.H. a P.H. (Filipínští imigranti EB-5 do USA)

Rád bych Vám poděkoval za veškeré Vaše úsilí, a protože jsem sám advokát, určitě bych Vás doporučil za Váš pečlivý a důkladný přístup.

M.D. (Jihoafrický imigrant EB-5 do USA)

Děkujeme, že se nikdy nevzdáváte, nikdy nechcete dělat nic sporného a vždy pracujete v náš nejlepší prospěch

Bettina a Remo (Němečtí investoři E-2 nyní s trvalým pobytem)

Je mým velkým potěšením doporučit Tonyho Olsona jakožto imigračního advokáta, který je velmi talentovaný v řešení imigračních žádostí EB-1A (Cizinec s mimořádnými schopnostmi). Moje žádost byla schválena sedm dnů poté, co byla podána, bez jakýchkoliv žádostí o další informace.

Cathy S.
Co říkají naši klienti o nás.

Jak vám může Anthony Olson, P.A. pomoci

Mnoho potenciálních imigrantů se cítí lépe, když spolupracují s imigračním týmem, který je provádí skrze náročné oblasti imigračních zákonů v jejich rodném jazyce. Anthony Olson a jeho pomocný právní personál hovoří mnoha jazyky a má osobní zkušenosti se stěhováním do cizí země a životem v ní. Budete potěšeni přímým a jednoduchým způsobem, jakým s Vámi firma probere Vaše možnosti imigrace a zodpoví všechny Vaše otázky kompetentně a s osobním zaujetím pro výsledek Vašeho případu.

Můžeme pomoci v mnoha právních záležitostech, např.:

Zvolte si právní tým, který Vám může pomoci realizovat Vaše imigrační plány v USA

Náš vztah s našimi klienty je postaven na důvěře a na porozumění tomu, že jejich touha učinit z Ameriky svůj nový domov, ať už přechodně nebo trvale, si zaslouží naši plnou pozornost a naše nejlepší snahy, abychom jim pomohli realizovat jejich cíl žít a pracovat ve Spojených státech. Pokud si přejete hovořit s někým o svém případu důvěrně, kontaktujte nás okamžitě.

Blog o imigračním právě a aktuální novosti z naší advokátní kanceláře

12-Apr-2017

Lifting of Trump's hiring freeze is good news for EB-5 investors

NPR reports that President Trump has lifted the freeze that he had previously placed on the hiring of federal workers. Click here to view that news ...
05-Feb-2017

Status of Trump's executive order banning citizens of seven countries

It has been a very momentous week as Americans and the rest of the world have tried to make sense of the ramifications of one of Trump's executive orders on ...
24-Jan-2017

USCIS's Proposed EB-5 Required Investment Amount Increase On Hold For Now

Just to update you on USCIS's proposal to increase the minimum required investment amounts under the EB-5 program, immediately upon taking office, President Trump ...
Viz všechny Blog-články
Prosíme zavolejte!
+1 (941) 362-7100

Anthony Olson, P.A. - Imigrační právnická kancelář 
2020 Cattlemen Road, Suite 100, Sarasota, FL 34232 Viz mapu 
Telefon: +1 (941) 362-7100 
Webové stránky: http://www.immigrationvisausa.com/ 
© 2017 Obsah těchto stránek je ochráněn autorským právem 

Zásady ochrány osobních údajů | Mapa stránek

Informace na těchto webových stránkách jsou určené pouze k informačním účelům. Nic na těchto stránkách, dokumentech, poznámkách, odpovědich, emailech, nebo v jakékoliv jiné komunikaci, nesmí být považováno za právní radu o jakémkoliv individuálním případu nebo o jakékolv situaci. Informace, které jsou poskytnuty k přečtení na této webové stránce nezavazují ke vztahu s právníkem, a také je nelze považovat za právní radu.

ENGLISH
DEUTSCH
ESPAÑOL
FRANÇAIS
ČESKY
MAGYAR
中文
EN
DE
ES
FR
CS
HU
ZH