My jsme Vaší imigrační právnickou kanceláří

O násReferenceKontaktujte nás
Zajímavé naše webové stránky? Prosíme sdílejte je!  

O imigrační právnické kanceláři Anthony Olson P.A.

Pomáháme imigrantům již 15 let

V imigrační právní firmě Anthony Olson, P.A. víme, že imigrace do Spojených států může být dlouhý, stresující a komplikovaný právní proces. Snažit se procházet všemi náročnými kroky bez advokáta po Vašem boku může stát Vás a Vaši rodinu drahocenný čas, peníze a úsilí, pokud to napoprvé nevyjde dobře.

Když si proto najmete imigrační právní firmu, může to významně zlepšit Vaše šance na úspěch imigračního procesu a pomoci v začátcích Vašeho života v USA. Bez ohledu na Váš imigrační status nebo Vaše imigrační plány zavolejte do naší firmy na číslo +1 (941) 362-7100. Poskytujeme své služby klientele na celém světě a působíme z našich kanceláří v Sarasotě a ve Fort Myers na Floridě.

Hovoříme Vaším jazykem

Když přemýšlíte nad dočasnou nebo trvalou imigrací, je důležité, abyste měli právníka, který Vám může pomoci způsobem, kterému rozumíte. Náš právní tým pomáhá osobám z mnoha různých zemí a můžeme pomoci klientům v mnoha různých jazycích.

Jedná se o následující jazyky:

Naše firma se maximálně snaží pomoci svým klientům. Můžeme Vám pomoci žádat o cokoliv od pracovních víz po americké občanství a můžeme Vám pomoci řešit jakékoliv problémy, které vyvstanou během procesu vyřizování žádosti.

Budování silných vztahů s našimi klienty

V imigrační právní kanceláři Anthony Olson, P.A. pracujeme na tom, abychom budovali silné vztahy založené na důvěře. Rozumíme tomu, že chcete mít v Americe svůj nový domov, a to si zasluhuje naši maximální pozornost a naše nejlepší úsilí k dosažení Vašeho cíle.

Zde je několik z mnoha způsobů, jak se staráme o naše klienty a jak se odlišujeme od jiných imigračních firem:

1) Jakožto malá firma věnujeme našim klientům osobní pozornost. Případ se nepřehazuje mezi různými lidmi jako v některých velkých firmách.

2) Věnujeme čas vzdělávání našich klientů a ujišťujeme se, že rozumí tomu, jak vízový a/nebo imigrační proces funguje.

3) Poskytujeme potenciálním a stávajícím klientům realistická a čestná vyhodnocení jejich šancí na úspěch a neuzavíráme dohody s klientem v případě, když nejsme přesvědčeni, že případ bude schválen, což potvrzuje míra naší úspěšnosti. Někteří advokáti přikrášlují a hodnotí příliš optimisticky klientovy šance na úspěch, když jim říkají: „Není problém, samozřejmě to půjde,“ uzavřou s klientem dohodu, naúčtují právní poplatky, předloží beznadějný případ a řeknou: „Litujeme, nevyšlo to“.

4) Maximálně se věnujeme detailům, abychom uspěli hned napoprvé.

5) Připravujeme právní sdělení, dopisy a právní posouzení, ve kterých skutečně vysvětlujeme důkazy a jasně a přesvědčivě argumentujeme, nakolik žádost nebo návrh na základě důkazů splňuje právní požadavky. Někteří právníci předkládají právní sdělení, právní posouzení nebo dopis, který je trochu víc než pouhý seznam příloh a odrážek, s malým nebo žádným vysvětlením.

6) Staráme se a pečujeme o naše klienty jako o členy naší vlastní rodiny. Mimoto přistupujeme k našim klientům vřelým, přátelským způsobem a rádi s nimi hovoříme. Naši klienti poznamenávají, že je s námi zábava a dokonce radost spolupracovat, na rozdíl od zkušeností, které mají ze spolupráce s jinou právní firmou. Naše svědectví potvrzují, jak jsou klienti s našimi službami a výsledky spokojeni.

7) Dáváme klientům užitečné tipy ohledně komplikací, které vyvstanou, když začínají svůj nový život v USA. Poskytuji svým klientům informace o obchodním světě, ekonomických podmínkách, životních podmínkách, regionálních sociálních/kulturních rozdílech v různých regionech USA. Varuji klienti před podvody a nebezpečím, na které si musí dát pozor, kdy se místní lidé snaží oškubat nové imigranty. Pomáháme našim klientům uspět tím, že s úspěchem zařizujeme jejich nový život v USA.

8) Zastupovali jsme naše klienti v kontaktu s úřady pro motorová vozidla, ve vyhledávání právních požadavků pro vydání řidičského oprávnění a v poskytnutí pomoci klientům v tom, jak si nechat vystavit řidičský průkaz, pokud byl původně zamítnut. Zašel jsem s klientem na úřad sociálního zabezpečení, když mu bylo zamítnuto vydání čísla sociálního zabezpečení, a toto číslo pak bylo vydáno neprodleně, aby mohl otevřít svou restauraci k podnikání.

9) Hovoříme mnoha jazyky a máme osobní přímé znalosti kultury daných zemí a mnoha jiných zemí, protože jsme hodně cestovali a zajímáme se o jiné země a kultury. Snažíme se proto chápat naše klienty v jejich vlastním kontextu. Slogan naší firmy zní: „Hovoříme Vaším jazykem!“ Myslíme to doslova i obrazně. Hovoříme jejich jazykem doslova a hovoříme jejich jazykem v obrazném slova smyslu, čímž máme na mysli, že rozumíme klientovi na lidské úrovni, vysvětlujeme složité právní procesy v jednoduchých termínech, na rozdíl od právníků, kteří se rádi poslouchají a používají právní terminologii, které klient nerozumí. Pro nás neexistuje nic takového jako „hloupá otázka“. Zodpovíme každou otázku a děláme to způsobem, který respektuje inteligenci klienta.

Mnoho našich klientů chce v USA podnikat a my si uvědomujeme, jak je důležité jim poskytnout cenné informace a tipy ohledně věcí, které mají vyhledávat a kterým se mají vyhýbat, pokud chtějí v USA podnikat, a ohledně výhod a nevýhod obchodování a života v různých lokalitách v rámci USA. Nalezení správného oboru podnikání a nalezení správného místa k bydlení v USA může být zásadní pro úspěch či neúspěch v procesu přesunu do USA, zejména pokud má daná osoba omezené zdroje a nemůže si dovolit začínat znovu, pokud první obchodní činnost, kterou si zvolí, nebude úspěšná. Našim klientům zdůrazňujeme důležitost pečlivého plánování, včetně důkladného průzkumu průmyslu a regionu, kde má klient záměr začít podnikat.

Naše imigrační firma v Sarasotě je přístupná, dostupná a zaměřuje se na vysvětlení cílů Vašeho případu v každém kroku v rámci daného procesu. V právní firmě Anthony Olson, P.A. nejste nikdy pouhé číslo.

Kontaktujte nás telefonem na číslo +1 (941) 362-7100 nebo online kdykoliv. Naplánujeme Vaši úvodní konzultaci co nejdříve.

Máte otázky o Vašich imigračních možnostech?

Podat můj dotaz
Prosíme zavolejte!
+1 (941) 362-7100

Anthony Olson, P.A. - Imigrační právnická kancelář 
2020 Cattlemen Road, Suite 100, Sarasota, FL 34232 Viz mapu 
Telefon: +1 (941) 362-7100 
Webové stránky: http://www.immigrationvisausa.com/ 
© 2017 Obsah těchto stránek je ochráněn autorským právem 

Zásady ochrány osobních údajů | Mapa stránek

Informace na těchto webových stránkách jsou určené pouze k informačním účelům. Nic na těchto stránkách, dokumentech, poznámkách, odpovědich, emailech, nebo v jakékoliv jiné komunikaci, nesmí být považováno za právní radu o jakémkoliv individuálním případu nebo o jakékolv situaci. Informace, které jsou poskytnuty k přečtení na této webové stránce nezavazují ke vztahu s právníkem, a také je nelze považovat za právní radu.

ENGLISH
DEUTSCH
ESPAÑOL
FRANÇAIS
ČESKY
MAGYAR
中文
EN
DE
ES
FR
CS
HU
ZH